Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Alin Sanat Merkezi'nden Muhteşem Kutlama

SAMSUN HABER - Samsun'un öncü sanat merkezlerinden olan Alin Sanat Merkezi, geleneksel hale getirdiği Yeni Yıl Etkinliği ile öğrencilerine ve velilerine keyifli bir gün yaşattı.

Alin Sanat Merkezi'nden Muhteşem Kutlama
28 Aralık 2021 - 13:29
Reklam
Reklam
Reklam
SAMSUN HABER - Alin Sanat Merkezi, bu sene altıncısını düzenlediği Geleneksel Yeni Yıl Etkinliği kapsamında, öğrencileri ve velileri buluşturdu. Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen etkinliğe Devlet Opera ve Balesi Sanatçıları Çiğdem Binerbayin ve Volkan Binerbay da katılarak minik yeteneklere gösteri yaptı. Prof. Dr. Olga Hasanova'nın piyano dinletisi ile devam eden etkinlikte, Alin Sanat Merkezi'nin yetenekli çocukları da hünerlerini sergiledi.

Her biri alanında uzmanlaşmış ve çoğunluğu akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosu ile geleceğin sanatçılarına ilk adımlarını attıran Alin Sanat Merkezine gösterilen ilgi karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren merkez yöneticileri, etkinliğe katkı verenlere plaket vererek teşekkür etti. Öğrenciler ve öğretmenler, etkinliğin sonunda hep birlikte pasta keserek, aile pozu vermeyi de ihmal etmedi.
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum