Reklam

Akgül: İlçemiz için ne gerekiyorsa bir bir yapacağız

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, kaybedecek vakitlerinin olmadığını belirterek, “İlçemiz için ne yapılması gerekiyorsa hepsi bir bir yerine getirilecektir, bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın" dedi

 Akgül: İlçemiz için ne gerekiyorsa bir bir yapacağız
09 Ağustos 2019 - 11:59

SAMSUN HABER - Salıpazarı Belediyesi Fen İşleri ekiplerince yürütülen yol yapım çalışmalarını yerinde incelemek için Meclis üyeleri Kerim Akgül ve Hakan Şahin’le birlikte Tahnal Mahallesi'ne giden Başkan Akgül vatandaşların da taleplerini dinledi.
KAYBEDECEK VAKTİMİZ YOK
Tahnal Mahallesi Irmakiçi mevkiine belediye tarafından yapılan köprü inşaatında incelemelerde bulunan Akgül, “31 Mart Yerel Seçimleri öncesi en önemli sorunumuz yol demiştik. Seçimlerden hemen sonra ilk iş olarak mahalle yollarımızdan başladık. İlçemizin bir çok bölgesinde Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir şekilde yol yapım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Kaybedecek vakittimiz yok. İlçemiz için ne yapılması gerekiyorsa hepsi bir bir yerine getirilecektir, bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın" diye konuştu.Tahnal Mahalle Muhtarı Hidayet Güngör’de mahallesinde yapılan çalışmalar nedeni ile Belediye Başkanı Halil Akgül’e teşekkür etti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum