Reklam
Reklam

 AK Parti Samsun o kararı iptal ettirdi

Türk Telekom Bölge Müdürlüğü Samsun'da kalmaya devam edecek AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, yaptıkları çalışmalar sayesinde Samsun'da bulunan Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon’a nakledilmesi kararının iptal edildiğini duyurdu

Reklam
 AK Parti Samsun o kararı iptal ettirdi
17 Mart 2021 - 09:39
SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Samsun'da bulunan Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon’a nakledilmesi kararı sonucunda harekete geçti. Karar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’ın, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile yaptığı görüşme sonrasında kaldırıldı.
19 YILDIR SAMSUN İÇİN ÇALIŞTIK
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Değerli hemşehrilerim; Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü daha önce olduğu gibi şehrimiz merkezli olarak  hem sizlere ve hem de çevre illerimize hizmet vermeye devam edecektir. 19 yıldır gayretle Samsun için çalıştık. Bundan sonra da şehrimiz  için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Süreçte başta Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan olmak olmak üzere, sayın  milletvekillerimize ve özellikle Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu'na teşekkür ediyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum