Reklam

AK Parti kulislerinde adaylar konuşulmaya başlandı

AK Parti'de kongre süreci yaklaşırken, ilçe başkanlıkları için kulislerde aday isimleri konuşulmaya başlandı. Atakum'da Murat Yurt isminin ardından, Kavak'ta da ilçe başkanlığı için iki ism kulislerde konuşuluyor. Terme'de ise işadamı Mustafa Çelebi ismi öne çıkıyor.

AK Parti kulislerinde adaylar konuşulmaya başlandı
20 Kasım 2019 - 17:33 - Güncelleme: 20 Kasım 2019 - 17:50

ATAKUM'DA MURAT YURT

Samsunlu iş insanı Murat Yurt'un AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı'na aday olacağı geçtiğimiz günlerde kamuoyuna yansımıştı. AK Parti Atakum Teşkilatının kurucuları arasında yer alan Murat Yurt, bir dönem AK Parti İl Başkan Yardımcısı olarak da görev yapmıştı.

KAVAK'TA İKİ İSİM

AK Parti'de yaklaşan kongre sürecinde il ve ilçe başkanlıklarına adaylık için kulislerde isimler konuşulmaya başlandı. Kavak ilçesinde de AK Parti İlçe Başkanlığı için kulislerde Onur Bakır ve Abdullah Öksüz isimleri yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

GENÇ İŞ İNSANI ONUR BAKIR

AK Parti Kavak İlçe Başkanlığı için adı ön plana çıkan Onur Bakır, ilçede herkes tarafından tanınan bir iş insanı. Akkisan Kireç Yönetim Kurulu Üyesi olan Onur Bakır'ın ismi yerel seçimler öncesi boşalan ilçe başkanlığı gündeme gelmişti. Aile şirketlerinin 3. kuşak üyesi olan Onur Bakır, evli ve iki çocuk babası.

MECLİS ÜYESİ ABDULLAH ÖKSÜZ

Adaylık için ismi konuşulan diğer isim ise Abdullah Öksüz. Abdullah Öksüz, Büyükşehir ve Kavak Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda ilçede esnaf.

TERME'DE MUSTAFA ÇELEBİ SESLERİ

Terme ilçesinde ise yaklaşan kongre sürecinde öne çıkan isim aynı zamanda Terme Genç İş Adamları Derneği Başkanı Mustafa Çelebi. Geçmişte partinin gençlik kollarında görev alan Mustafa Çelebi, ilçenin tanınan iş adamları arasında yer alıyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum