Reklam

AK Parti'de Adana ve Antalya Fuat Köktaş'a emanet!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti Genel Başkanı seçilmesinden sonra hızlı ve köklü değişiklikler planlamasında 2 büyük ilin koordinatörlüğü Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’a verildi

AK Parti'de Adana ve Antalya Fuat Köktaş'a emanet!
03 Ağustos 2017 - 12:54

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataç başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda il ve bölge koordinatörleri belli oldu.

TWİTTER HESABINDAN DUYURDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataç, Genel Merkez Teşkilat Başkanı olarak ilk toplantısını gerçekleştirdi. Ataş, bölge ve il koordinatörleriyle ilk toplantısını, resmi twitter adresinden, "İl Koordinatörlerimiz ile kongre sürecinde yapacağımız çalışmalar hakkında istişare toplantımızı gerçekleştirdik" mesajıyla duyurdu.

CUMHUR ÖNAL, SAMSUN KOORDİNATÖRÜ

Yapılan toplantı sonrası, Karadeniz Bölgesi Koordinatörlüğü'ne AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve eski Kırşehir Milletvekili Hacı Turan getirilirken, Samsun İl Koordinatörü de eski Karabük Milletvekili Cumhur Önal oldu.

ANTALYA VE ADANA BÜYÜKŞEHİR KOORDİNATÖRLÜĞÜ KÖKTAŞ’IN

Toplantıda 'İl Koordinatörlükleri' de belli oldu. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da görev alarak Adana ve Antalya illeri koordinatörü oldu.

samsungazetesi.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum