1965 Samsunspolular Derneği'nden kan bağışı

SAMSUN HABER - Türk Kızılay’ın kan stoklarının azalması üzerine Kızılay’ın yaptığı çağrıya destek vermek üzere harekete geçen 1965 Samsunspor Derneği, kentteki tüm vatandaşları kan bağışı kampanyasına davet etti

1965 Samsunspolular Derneği'nden kan bağışı
08 Mayıs 2021 - 09:28 - Güncelleme: 08 Mayıs 2021 - 09:40
SAMSUN HABER - 1965 Samsunspor Taraftar Derneği üyeleri, Türk Kızılay’a destek amacıyla, bir araya gelerek  Cumhuriyet meydanında kan bağışında bulundu. 1965 Samsunspor Derneği Taraftar Grubu adına Fırat Kızıl, kan bağışından önce yaptığı konuşmada, vatandaşların ve Samsun’daki tüm Samsunsporluları bu sıkıntılı dönemde duyarlılık göstererek kan bağışı kampanyasına katılmalarını canı gönülden istediklerini söyledi.
BU DURUMA KAYITSIZ KALMAZDIK
Kızıl, “Her Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda da Kızılay’daki kan stoklarında düşüş gözleniyor. 1965 Samsunspor Derneği olarak bu duruma kayıtsız kalamazdık. Bugün derneğimizin üyelerinden 35 arkadaşımız ile kan vermeye geldik. Kan bağışlayan bütün üyelerimize teşekkür ederiz ve bu etkinliğin bütün derneklere örnek teşkil etmesini dileriz. Her zaman belirttiğimiz gibi, derneğimiz kesinlikle bir taraftar grubu değildir. Hayatın her alanında, özellikle yardımlaşma alanında aktif olan bir dernektir” dedi.
 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum