Reklam

19 Mayıs'ta öncelik yayanın

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Biz hepimiz sürücüyüz, aynı zamanda hepimiz yayayız. Bu yüzden araçlarımızı ne kadar dikkatli kullanırsak, ne kadar trafik kurallarına uyarsak o kadar hayat kurtarmış oluruz” dedi

19 Mayıs'ta öncelik yayanın
02 Ekim 2019 - 16:03

SAMSUN HABER - 2019 yılının öncelikli yaya yılı olarak ilan edilmesiyle, yıl boyunca devam edecek olan kampanya için 19 Mayıs İlçesi’nde de uygulama yapıldı. Yapılan uygulamaya 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Serkan Kalınbacak, İlçe Emniyet Müdürü Murat Elkılıç, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, polisler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Yaya geçitlerinde yayalara öncelik tanınması adına farkındalık yapmak için düzenlenen kampanya dolayısıyla ‘Yaya Güvenliğinin Bekçisiyiz’ sloganı ile bu gün öğrencilerimizle birlikte yaya geçitlerinde nöbetteydik. Biz hepimiz sürücüyüz, aynı zamanda hepimiz yayayız. Bu yüzden araçlarımızı ne kadar dikkatli kullanırsak, ne kadar trafik kurallarına uyarsak o kadar hayat kurtarmış oluruz. “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” diye konuştu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum