Reklam

19 Mayıs'ta Nebiyan Festivali zirvesi

19 Mayıs Belediyesi tarafından geçen yıl birincisi düzenlenen ve beklentinin üzerinde bir katılım sağlanan, Nebiyan Doğa Festivali’nin ikincisi için çalışmalar başladı

19 Mayıs'ta Nebiyan Festivali zirvesi
12 Mart 2020 - 10:51

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Nebiyan Doğa Festivali’nin ikincisi için çalışmalar başladığını duyurdu. Başkan Topaloğlu öncülüğünde festival yönetim ekibi 2020 yılında düzenlenecek olan Nebiyan Doğa Festivali için bir araya gelerek, festivalin tarihi, gerçekleştirilecek yarışmalar ve renkli etkinlikler konusunda fikir alışverişinde bulundu.
FESTİVAL 10-13 EYLÜL’DE
3 saat süren toplantı sonunda, festival tarihi konusunda 10-13 Eylül tarihlerinin uygun olacağını belirleyen ekip, ayrıca geçtiğimiz yıl ilk defa düzenlenen ve festival komitesi tarafından dağıtılan anket sonuçlarına göre, festival alanındaki eksikleri giderme konusundaki çalışmalara bir an önce başlanılması için hemfikir oldu.
EKSİKLERİMİZİ GÖRDÜK
Toplantıda açıklamalarda bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve yoğun katılımın sağlandığı Nebiyan Doğa Festivalimizin bu yıl 10-13 Eylül 2020 tarihlerinde ikincisini düzenleyeceğiz. Geçtiğimiz yıl ilk olması münasebetiyle eksikliklerimiz oldu. Bu eksikliklerimizi bir an önce giderip, güzel bir festival düzenlemek için, yönetim ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz ‘’dedi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum