Reklam

19 Mayıs'ta Nebiyan Doğa Festivali  heyecanı

19 Mayıs Belediyesi Nebiyan Doğa Festivali için hazırlıklara başladı. Festival kapsamında düzenlenecek yarışmalardan olan Tahtarally yarışması için örnek olarak hazırlanan tahta arabayı test eden Başkan Topaloğlu, heyecanlı olduklarını söyledi

 19 Mayıs'ta Nebiyan Doğa Festivali  heyecanı
24 Eylül 2019 - 10:48 - Güncelleme: 24 Eylül 2019 - 11:00

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilecek olan Nebiyan Doğa Festivali için çalışmalar hızla devam ediyor.  15-17 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek festivalin komitesinde yer alan gençler ile bir araya gelen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, desteklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.
BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN GENÇLERE TEŞEKKÜR
Festival kapsamında düzenlenecek yarışmalardan olan tahtarally yarışması için örnek olarak hazırlanan tahta arabayı test eden Başkan Topaloğlu; ’’Çocukluğumuzun eğlencesi tahta araba için arkadaşlarımız böyle bir yarışma yapalım istedi, çok da güzel oldu, çok ilgi gördü ve epey de talep var. İsmini de ‘Tahtarally’ dediler. Yarışma Komite Üyeleri, Turgut Koçbıyık, Levent Büyükişler ve Fatih Koçbıyık kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bu örnek tahtarallyi de yarışma gününe kadar belediyemizde sergileyeceğiz’’ dedi
BİRLİKTE HAREKET ETMEK ÖNEMLİ
15-17 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek festival hakkında açıklamalarda bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ‘’Festival gerçekleştirmeyi düşündükten hemen sonra daha önce Türkiye’nin çeşitli illerinde bu etkinliklere katılmış olan, Bisiklet, Motokros, Atv, Paraşüt, Woswos, Foto Safari gibi yarışmalara sürekli katılmış olan ilçemizin evlatlarını bir araya getirerek bu konuyu açtık. Arkadaşlarımız bizlerden daha çok çalışarak bu işe sarıldılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Alnımızın akıyla bu organizasyondan çıkacağız” diye konuştu.
ÇADIRINI AL GEL
Kasım ayında Nebiyan Dağının ve 19 Mayıs İlçesinin güzelliklerini sergilemek istediklerini belirten Başkan Topaloğlu, “Festivalimiz kapsamında, ödüllü foto safari, tahtarally yarışması, Nebiyan Fasulyesi Tat Yarışması, buzağı güzellik yarışması, dağ bisikleti yarışmalarının yanı sıra, motokros, ATV, paraşüt, woswos, opera ve bale, off-road gösterileri, zipline deneyimi ve Nebiyan Dağının etklerinde kuracağımız salıncak ile tüm bölgeyi izlemenin keyfini yaşayacaksınız. Çadırını al diyoruz. Herkesi bekliyoruz” şeklinde konuştu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum