Reklam

19 Mayıs 'ta mahalleler iftarda buluştu

19 Mayıs İlçesinde, Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu Düzköy Mahallesi Köy Konağında düzenlenen iftar programında 9 mahalle halkıyla bir araya geldi

19 Mayıs 'ta mahalleler iftarda buluştu
14 Haziran 2018 - 11:21 - Güncelleme: 14 Haziran 2018 - 11:24

SAMSUN HABER - Düzköy Mahalle Muhtarı İsmet Usta’nın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına, Karagöl, Çiftlik, Ormancık, Kuşkayası, Kösedik, Aydınpınar, Fındıklı, Karacaoğlu ve Tepeköy Mahalle Muhtarlarının yanı sıra, Düzköy Köy konağı bahçesinde gerçekleştirilen iftar programına yaklaşık 600 kişi katıldı.

Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirten 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Cenab-ı Allah birlik ve beraberlikten ayırmasın. Rabbim bizleri hayırlısı ile Ramazan Bayramına eriştirsin inşallah. Sizlerle hep birlikte iftar yapmaktan çok mutlu olduk. Katılımınızdan dolayı teşekkür ederim.“ dedi.

24 Haziran seçimlerinde vurgu yapan Milletvekili Orhan Kırcalı konuşmasında; ‘’İftar programına katılımızdan dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Zorlu bir seçim sürecinden geçiyoruz. 24 Haziran seçimleri, yeni yönetim sistemini hayata geçireceğimiz ilk seçim olacaktır. Yeni dönem güçlü Meclis ve güçlü hükümet dönemi olacaktır. Bu iki temel kurumun kendi alanlarına yoğunlaşmalarının yanı sıra ahenk içinde çalışmaları milli hedeflerimizin gerçekleşmesine hizmet edecektir. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve dünya Müslümanları için hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’ dedi.

Ülkemizin huzuru, refahı ve mutluluğu için gece gündüz demeden çalışıyoruz diyen Milletvekili Fuat Köktaş; ‘’Bugün burada mübarek Ramazan ayının manevi havasını birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler ülkemizin ve milletimizin huzuru, refahı ve mutluluğu için gece gündüz demeden çalışıyor, çalışmaya da devam edeceğiz İnşallah. 16 yıl boyunca birçok zorluğu, engeli aşa aşa bugünlere geldik. Partimizi kapatmaya kalktılar, yargı darbesi yapmaya kalktılar, gezi olaylarını başlattılar, 15 Temmuz'da hain darbe girişiminde bulundular ne oldu başaramadılar, başaramayacaklar. Çünkü AK Parti'nin ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında bu millet var, onun için başaramadılar, başaramayacaklar.24 Haziran’da bu millet bu oyunu bozacak" dedi.

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum