Reklam

19 Mayıs Belediyesi'nden üniversite öğrencilerine hediye

SAMSUN HABER - Samsun Üniversitesi Ballıca Kampüsüne kayıt yaptıran öğrencilere 19 Mayıs Belediyesi tarafından oryantasyon eğitiminde çeşitli hediyeler dağıtıldı

 19 Mayıs Belediyesi'nden üniversite öğrencilerine hediye
29 Eylül 2021 - 10:23
SAMSUN HABER - Samsun Üniversitesi 19 Mayıs İlçesi'nde bulunan Ballıca Kampüsündeki Sivil Havacılık Meslek Yüksek Okulu, Havacılık ve Uzay Bilimleri, Mühendislik Fakülteleri ve Mimarlık Tasarım Fakültelerine kayıt yaptıran öğrencilere oryantasyon eğitimin yapıldığı Üniversitenin konferans salonu önünde stant kuran 19 Mayıs Belediyesi personeli içerisinde çeşitli hediyelerin bulunduğu çantaları öğrencilere dağıttı.


HEPSİ BİZİM EVLADIMIZ
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Ülkemizin farklı illerinden ve dost kardeş ülkelerden ilçemize gelen, Samsun Üniversitemizin Ballıca Kampüsüne yerleşen tüm öğrenci kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Burada olduğunuz süre zarfında hepiniz bizim evladımızsınız ve sahip çıkmak bizim en büyük görevimiz. Hiçbir kardeşimiz gurbete gelmedi bizim için hepsi ev sahibi’’ dedi.

BARINMA PROBLEMLERİNİ ÇÖZDÜK
Barınma problemlerini çözdüklerini belirten Başkan Topaloğlu, "Barınma problemi yaşayan tüm öğrencilerimizi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün koordinasyonunda yurt ve misafirhanelere yerleştirdik’’ diye konuştu. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ayrıca, Kars, Adana, Malatya ve Ankara’dan gelen, barınma problemlerini çözdüğü ailelerde kahvaltıda buluştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum