Reklam
Milletvekili  Yaşar’dan güçlü bir yerel yönetim için destek...
Reklam

Milletvekili  Yaşar'dan güçlü bir yerel yönetim için destek sözü

 İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, "Biz parlamentodaki 39 arkadaşımızla birlikte ülkemizde yerel yönetimlerin güçlendirilmesi için her türlü desteği vermeye hazırız" dedi

06 Ocak 2020 - 14:35

SAMSUN HABER - İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, hafta sonu 2. gerçekleştirilen İYİ Parti Yerel Yönetimler Çalıştayı'nda birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Çalıştayın ikinci gününde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ında katılım gösterdiği İYİ Parti'den 2'inci Yerel Yönetimler Çalıştayı'nda yerel yönetimlerde yaşanan sorunlar ve çözüm yolları istişare edilerek fikir alışverişinde bulunuldu.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
Toplantının belediye başkanlarının ve meclis üyelerinin sorunlarını dile getirdiği bölümünde konuşan Bedri Yaşar, her zaman birlik beraberlik içinde çalışacaklarını belirterek, "Yerel yönetimlerimiz zaman zaman sorunlar yaşayabilir. Ancak bu durum bizleri asla başarıdan geri koyamaz. Belediyelerimiz, özellikle merkezi yönetimle olan problemleri konusunda her zaman bize ulaşabilirler. Milletvekili olan illerimiz var olmayan illerimiz var. Ama farketmez. Biz parlementodaki 39 arkadaşımız ile birlikte her türlü desteğe hazırız. Bu konuda bize 7/24 ulaşabilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz. Her türlü katkı ve desteğe hazır olduğumuzun bilinmesini isitiyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu