google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İlkadım’da hummalı temizlik çalışması
Reklam

İlkadım’da hummalı temizlik çalışması

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde hummalı bir çalışma başlattı. Ekipler, tertemiz bir İlkadım için gece gündüz çalışıyor

21 Haziran 2019 - 13:19
Reklam

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi, tertemiz bir İlkadım için kolları sıvadı. İlkadım ilçe genelinde bulunan mahallelerin tamamına önceden hazırlanan program doğrultusunda hizmet götüren İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, ilçe halkının temizlik ve çevre konusundaki duyarlılığı sayesinde ortaya çıkabilecek olumsuzlukları çözüme kavuşturarak ilçe halkına gece gündüz hizmet veriyor. Daha güzel yaşanabilir bir İlkadım için çalıştıklarını kaydeden İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Recep Aslan,''Temizlik ekiplerimiz sadece çöp toplama ve süpürme işlemi yapmıyor ilçe genelinde farklı hizmetler ile belirlenen program dahilinde  gece gündüz çalışıyor'' dedi.
BELEDİYE KAYNAKLARINI VERİMLİ KULLANIYORUZ.
İlçe genelinde yapılan temizlik hizmetleri sıralayan Recep Aslan, ''Temizlik çalışanları ilçemizdeki cadde ve sokakların süpürülmesi, boş arsaların temizliğinin yanı sıra ilçedeki inşaat sektörünün canlılığı ve diğer kurumların yapmış olduğu çalışmalara bağlı olarak özellikle yaz aylarındaki sıcak havaların etkisi ile oluşan tozlanma sebebiyle sulama ve yıkama çalışmaları yapılıyor. Gerek bölge denetimi, gerekse vatandaşlarımız tarafından gelen talepler doğrultusunda, rutin olarak çöp toplama sisteminde oluşacak aksaklıkların ve kötü görüntülerin de önüne geçtik. Kullanımına açık olan çöp konteynerleri tamirattan geçirilerek, yeniden kullanıma sunduk. Böylelikle, belediye kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, önemli bir parasal kaynak belediye bütçesinde kaldı” diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Gökdemir ve Çelik ailelerinin mutlu günü
Samsun Haber - Gökdemir ve Çelik ailelerinin mutlu günü
11 Temmuz güncel altın fiyatları
11 Temmuz güncel altın fiyatları