Reklam

Samsunspor 55. yılını şampiyonlukla taçlandırdı

SAMSUN HABER - TFF Yönetim Kurulu, TFF 2. Lig, TFF 3. Lig ve Bölgesel Amatör Liglerin oynatılmamasına karar verdi. Bu karar sonrası Yılport Samsunspor, 55. kuruluş yıldönümünü şampiyonluk taçlandırdı

Samsunspor 55. yılını şampiyonlukla taçlandırdı
30 Haziran 2020 - 21:35

SAMSUN HABER - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, Korona virüs salgını nedeniyle ara verilen TFF 2. Lig, TFF 3. Lig ve Bölgesel Amatör Liglerin oynatılmamasını kararlaştırdı. 
ŞAMPİYON SAMSUNSPOR
Bu karar sonrası TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 10 puan farkla lider olan Yılport Samsunspor, 55. yılını şampiyonlukla taçlandırdı. Kırmızı Beyazlı ekibin, TFF 1. Lig’e yükselmesi ise kesinlik kazandı. 
TFF AÇIKLADI
TFF'den yapılan açıklamada, "Kulüp temsilcileri ile karşılıklı mutabık kalındığı üzere, söz konusu talebi TFF Yönetim Kurulu değerlendirmiş olup, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, ayrıca Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'lerinin oynatılmamasına karar vermiştir. TFF'nin liglerin tescil formatı ile ilgili kararı önümüzdeki günlerde açıklanacaktır. Kararın kulüplerimiz ve Türk futbolu için hayırlı olmasını dileriz" ifadeleri kullanıldı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum