Reklam

Samsunspor 3- Sakaryaspor 2

SAMSUN HABER - Samsunspor, kamp yaptığı Bolu'da Sakaryaspor ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Samsunspor,  Sakaryaspor'u  3-2 mağlup etti

 Samsunspor 3- Sakaryaspor 2
29 Temmuz 2021 - 20:54 - Güncelleme: 29 Temmuz 2021 - 21:06
SAMSUN HABER - Samsunspor, TFF 2. Lig ekiplerinden Sakaryaspor ile yaptığı hazırlık maçını 3-2 kazandı. Kaya Green Park Otel 1 Numaralı Saha’da oynanan maçta Samsunspor, sahaya Alp Tutar, Ali Ülgen, Hüseyin Öztürk, Ercan Yazıcı, Recep Burak Yılmaz, Cihan Kahraman, Hasan Kılıç, Brahim Darri, Erald Çinari, Tomane ve Yasin Öztekin 11’i ile çıktı. İlk yarıyı Ercan Yazıcı, Hasan Kılıç (penaltı), Darri ve Tahir Babaoğlu’nun (penaltı) attıkları gollerle 3-1 önde tamamlayan Samsunspor'a, ikinci yarı Necmican Cebeci, Esin Hakaj, Semih Altıkulaç, Vukan Savicevic, Kürşat Çiçek, Gökhan Karadeniz, Furkan Fehmi Güneş, Ali Kılıç ve Ahmethan Köse oyuna dahil oldu.

Sakaryaspor ise Fatih Gülmez, Oğuz Yıldırım, Onur Karabacak, Çağlayan Menderes, Eyüpcan Delibalta, Oğuz Kocabal, İrfan Akgün, Onur Ramazan Toprak, Mehmet Özdıraz, Ömer Bozan ve Tahir Babaoğlu 11’i ile sahaya çıktı. İkinci yarıda da Arif Kocaman, Hurşit Taşçı, Ömer Can Sokullu, Kadir Ari, Savaş Yılmaz, Alimcan Menteşe, Murat Kaan Çalık, Azat Tarım, Ömer Faruk Özbalaban, Kerem Özel, Yuşa Tığrak ve Eray Dursun oyuna dahil oldu.

İkinci yarıda Mehmet Özdıraz’ın golüyle Samsunspor karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı. Maça TFF tarafından atanan Bolu bölgesindeki hakemler gelemeyince karşılaşmayı, Samsunspor'un Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’ın yardımcıları Korhan Özen ve Murat Akyüz ile Sakaryaspor’un Teknik Direktörü Ercümend Coşkundere’nin yardımcısı Güvener İçöz yönetti. 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum