Reklam

samsun haber - MHP Samsun'da ilçe kongrelerini tamamladı

SAMSUN HABER - MHP Samsun ilçe kongreleri Ladik ve Çarşamba İlçe kongrelerin de gerçekleştirilmesiyle  tamamlandı. MHP İlçe Başkanı Karapıçak, "Sırada İl kongremiz var. Tarih belirlemedi ama kısa bir süre içerisinde gerçekleştirileceğini düşünüyoruz” dedi

samsun haber - MHP Samsun'da ilçe kongrelerini tamamladı
16 Eylül 2020 - 16:41

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi'nin 14 Mart 2021'de gerçekleştirilecek olan Büyük Kurultayı sürecinde 9 Ağustos’ta İlkadım ilçesinden başlatılan ilçe kongreleri Ladik ve Çarşamba İlçe kongrelerinin gerçekleştirilmesiyle tamamlandı. 
 PARTİMİZE YAKIŞIR ŞEKİLDE TAMAMLADIK
Kongrelere ilişkin  bir açıklama yapan İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı olarak Partimizin 13. Kurultayına giden süreçte "İstiklal için birlik, istikbal için dirlik" olarak belirlemiş, "Kazanan Türkiye olacak" sloganıyla Genel Başkanımızın takdirleriyle tüm Türkiye’de İlkadım ilçemizden başlayan ilçe kongrelerimizi bugün itibariyle tamamlamış olduk. KOVİD-19 salgını gibi tüm dünyayı ve ülkemizi sosyal manada kilitleyen ve önlem almaya ite böyle bir süreçte sıkı tedbirler alarak gerçekleştirdiğimiz 17 ilçenin kongre sürecini sağlıklı ve partimize yakışır bir şekilde tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.
İL KONGRE TARİHİ HENÜZ BELLİ DEĞİL
İl kongresi ile ilgili olarak da tarihin henüz belli olmadığını söyleyen Karapıçak; “İlçe kongrelerimizi tamamladık. Sırada İl Kongremiz var. Genel Merkezimiz İl Kongresi ile ilgili olarak henüz bir tarih belirlemedi ama kısa bir süre içerisinde gerçekleştirileceğini düşünüyoruz" ifadelerini kullandı. 
SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ
Genel Merkez Yöneticilerine ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye de teşekkür eden Karapıçak; “Bu fırsatla Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beye, kongrelerimize bizzat gelerek bizleri onurlandıran Genel Merkez Yöneticilerimize, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın ve ekibine, İl Divanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine, İlçe Kongrelerinde yük alan İlçe Yöneticisi ve İlçe Başkanlarına, İl ve İlçe Kadın kollarına, ilçe ve İl delegelerine teşekkürlerimi ediyorum. Biliyoruz ki asıl yük ve çalışma zamanı şimdi. Milliyetçi Hareketin 2023 vizyonu hedefinde bıkmadan, usanmadan gece gündüz çalışacağız. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.” 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum