Reklam

 Salıpazarı'nda yağışlar  nedeniyle yol çöktü

SAMSUN HABER - Samsun'un Salıpazarı İlçesinde iki gündür etkili olan sağanak yağış heyelanlara ve yol çökmelerine neden oluyor

 Salıpazarı'nda yağışlar  nedeniyle yol çöktü
19 Ekim 2021 - 16:29
SAMSUN HABER -  Samsun'un Salıpazarı İlçesi Dikencik Mahallesinde yoğun yağışlar nedeniyle ulaşımını sağlayan yolda çökme meydana geldi. Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül olay yerine giderek çöken yolda incelemelerde bulundu. Belediye ekipleri her hangi bir olumsuzluğa meydan vermemek için yolu güvenlik şeridi ile çevirdi. 
İLÇEMİZ SELLERE MARUZ KALIYOR
Belediye Başkanı Halil Akgül, “Son yıllarda Salıpazarı ilçemiz su taşkınlarına, sel ve heyelanlara maruz kalıyor. İlçede etkili olan sağanak yağış nedeniyle ilçemizin özellikle yüksek kesimlerinde heyelanlar meydana geldi. Ekiplerimiz sahada heyelan kaldırma çalışmalarınızı sürdürürken bu kez de Dikencik-Salıpazarı bağlantı yolumuzda çökme meydana geldi” diye konuştu. 

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALDIK
Gerekli güvenlik önlemlerini aldık diyen Başkan Akgül, “Çöken yolumuzun yapımına hemen başlayacağız. Gerek ilçe belediyemiz gerekse de Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile en kısa sürede buradaki ulaşım sorununu çözerek yolumuzu yeniden sağlık bir şekilde ulaşıma açacağız” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum