Reklam

Kuruoğlu: İLKSAN emin ellerde

SAMSUN HABER - Türk Eğitim Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu, İLKSAN İlçe temsilcisi seçimleri tamamlandığını belirterek, "İLKSAN emin ellerde" dedi

Kuruoğlu: İLKSAN emin ellerde
20 Haziran 2021 - 14:37
SAMSUN HABER - Türk Eğitim Sen 1 Nolu Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu, yaptığı açıklamada İLKSAN ilçe temsilcisi seçimlerinin tamamlandığını açıkladı. 
İLKSAN'IN KAYNAKLARI ÜZERİNE HESAP YAPANLARIN HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALDI
Başkan Kuruoğlu, "Eğitim çalışanları çok net bir şekilde İLKSAN emin ellerde diyerek bir kez daha Türk Eğitim Sen’e olan güvenlerini ortaya koydular. Samsun’da yapılan seçimlerde Türk Eğitim Sen adayları hem seçimi hem de Genel kurula gönderilecek 4 üst kurul delegesi seçme hakkını kazandılar. Samsun genelinde tercihleriyle, istikametimize onay veren kıymetli meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum. Oy veren ya da vermeyen tüm İLKSAN üyeleri emin olsun ki; arkadaşlarımız, 1996’dan beri olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de emanetlerine sahip çıkmayı sürdürecektir. Meslektaşlarımızın alın teri olan birikimleri, yine ve yalnız onlar için hizmete dönüşmeye devam edecek. Bugün yapılan seçimle, İLKSAN’ın kaynakları ve imkanları üzerine hesap yapanların hevesleri bir kez daha kursaklarında kaldı" dedi.
İLKSAN EMİN ELLERDE
Kuruoğlu açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Evet, bugün bir defa daha görüldü ki, eğitim çalışanları hür iradeleriyle tercih yapma imkanına sahip olduğunda, aklı selim tavır, tokat gibi birilerinin yüzünde patlıyor. İLKSAN üyelerinin aklıyla alay edercesine “Bağımsız adayları destekliyoruz” yalanıyla ortalıkta endam edenlerin foyaları bugün seçim mahallerinde ortaya çıkmıştır. Ülke genelinde 355 sendika yöneticisini aday gösteren, esir aldıkları okul ve milli eğitim yöneticileriyle eğitim çalışanlarını baskı altına alan, kamunun tüm imkan ve gücünü babalarının malı gibi tepe tepe kullanan, sonuç almaya yönelik her türlü iftira, yalan ve tezgaha sarılan “yoksunlar” bugün boylarının ölçüsünü aldılar! İLKSAN üyeleri, kendilerini kandırmaya çalışanlara bugün bariz şekilde dedi ki; “Gizli oy açık tasnifle yapılan bu seçimde irademize ipotek koyamayacaksınız, İLKSAN’ın karar alma sürecinde size yetki vermiyoruz. Eğitim çalışanları, vicdanları ve hür iradeleriyle noktayı koymuştur. İLKSAN emin ellerde."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum