Reklam

KARAASLAN AMASYA'DA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, ''Bugün eskisinden daha da güçlü olarak 2023 hedeflerimiz için çalışmaya devam ediyoruz'' dedi.

KARAASLAN AMASYA'DA
20 Ağustos 2017 - 18:28

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Amasya 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi'ne katıldı. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, kongrede yaptığı konuşmada, "Çevre, şehir ve kültürden sorumlu genel başkan yardımcısı olarak çevre, şehir ve kültürün bu kadar birlikte hemhal olduğu, bir arada olduğu şehzadeler, alimler, bilim adamlarının şehri; milli mücadelenin mayasının oluştuğu Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı Amasya'da sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Amasya denince aklımıza Ferhat ile Şirin'in aşkı gelir, bugünde bizler bir başka aşk için buradayız. Bir dava aşkı için bir aradayız. 16 yıl önce beraberce çıktığımız bu sevda yolculuğundan defalarca bizi döndürmeye çalıştılar, lakin başaramadılar. Bugün eskisinden daha da güçlü olarak 2023 hedeflerimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Allah tüm dava arkadaşlarımızın yardımcısı olsun. Bu vesile ile 6. olağan kngremizin Amasya'ya hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum, tüm dava arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

Karaaslan, kongrenin ardından Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesi ile Yeşilırmak kenarındaki esnafları ziyaret etti

YORUMLAR

  • 0 Yorum