Reklam

Halil İbrahim Sert Tekkeköy Kent Konseyi Başkanı seçildi

Tekkeköy Kent Konseyi Genel Kurulu’nda Hayati Tosun ile yarışan Halil İbrahim Sert başkan seçildi

Halil İbrahim Sert Tekkeköy Kent Konseyi Başkanı seçildi
01 Ağustos 2019 - 16:31

SAMSUN HABER - Tekkeköy Kent Konseyi Genel Kurulu Tekkeköy Belediyesi Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Hayati Tosun ve Halil İbrahim Sert’in yarıştığı genel kurula Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil, mülki ve idari amirleri ile ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. Açılış konuşması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından selamlama konuşması yapan Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil, kentlerin gelişimi, değişim ve dönüşümü noktasında kent konseylerine büyük görev ve sorumluluk düştüğünü dile getirdi. Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil’in divan başkanlığına, divan katipliğine ve üyeliğine ise Ayşegül Süzer ve Tuğba Alver’in seçildiği genel kurulda yapılan oylamada Halil İbrahim Sert başkan seçildi.
TEKKEKÖY İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Tekkeköy Kent Konseyi başkanı seçilen Halil İbrahim Sert, “Tekkeköy’de yıllardır eğitim, ticaret, siyaset gibi farklı alanlarda hizmet ettiğini ve Tekkeköy’ün geleceğe taşınması için çalışacaklarını belirterek, “Kent konseyleri, kentin sorunları ve sorunların çözümleri yollarında tartışıldığı, ortak akıl çözümlerinin kavuşturulduğu yerlerdir. Bizlerde ilçemizin sorunları için belediyemize ve meclis üyelerine çözüm teklifleri sunacağız. Hepimizin amacı ilçemizi daha güzel herkesin yaşamak istediği örnek bir kent haline getirmektir” dedi.
TOGAR KENT KONSEYİ BAŞKANI SERT VE YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLEDİ
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ise Kent Konseyi Başkanı seçilen Halil İbrahim Sert ve yeni Yürütme Kurulunu tebrik ederek belediye olarak her daim desteğe hazır olduklarını belirtip çalışmalarında başarılar diledi.
TEKKEKÖY KENT KONSEYİ YÖNETİMİ
Tekkeköy Kent Konseyi Başkanı seçilen emekli öğretmen Halil İbrahim Sert’in yürütme kurulu üyeliğine Tekkeköy Eğitim Bir Sen temsilcisi Ahmet Korgancı, Tekkeköy Eğitimi Geliştirme Derneği temsilcisi Sabri Yetgin, Makine Mühendisleri Odası temsilcisi Mustafa Togar, Tekkeköy Yardımlaşma Derneği temsilcisi Saadettin Küçükali, Tekkeköy Artvinliler Derneği temsilcisi İsmail Aydın, BARO temsilcisi Can Fırat Özdemir, AK Parti temsilcisi Esnaf Kenan Tüfek seçildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum