Reklam

CHP'li müdüre gözaltı

Atakum Belediyesi'nde bir birim müdürü, 3 çocuk annesi kadın personele para karşılığı ahlaksız teklifte bulunduğu iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Savcılık konuyla ilgili soruşturma başlattı. O müdür gözaltına alındı

 CHP'li müdüre gözaltı
02 Ağustos 2019 - 10:41

SAMSUN HABER - Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi'nde 3 çocuk annesi bir işçi, 'çalıştığı birimde, şube müdürünün kendisine sözlü ve telefonla mesaj atarak birlikte olmak istediğini öne sürerek, Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Kadın çalışan, ahlaksız teklifin bulunduğu telefon mesajlarını da savcılığa teslim etti. 

Kadın savcıya verdiği ifadesinde, belediyede temizlik personeli olarak işe başladığını, Ç.K'nın bir hafta sonra kendisini cenaze işleri bölümüne aldığını, Ç.K. kendisine, ''benim olduğum ofisi temizle, çayımı kahvemi yap'' dediğini belirterek, ilk bir ay sıkıntı olmadığını söyledi. 3 tane çocuğu olan kadın Ç.K.'nın bir süre sonra misafirlerinin yanında hakaretler etmeye başladığını ve sözlü tacizlerin başladığını ifade etti. Daha sonra kendisine ahlaksız teklifin geldiğini belirten kadın, Ç.K.'nın ‘Benimle günlük apart eve geleceksin, beni tatmin edersin işin olur biter. Eğer gelmezsen temizlik işlerine gidersin, sokak süpürürsün. Bak sana telefonda bayan resmi göndereceğim, Ben bu bayanlarla değişik fiyatlarla yattım. Aklını kullan para kazanmak çok kolay’ diyerek defalarca tehdit edildiğini söyledi. 

Hedef Halk Gazetesi'nin haberine göre Savcılığın başlattığı soruşturma kapsamında birim müdürü emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındı ve Denizevleri karakoluna götürüldü.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum