Reklam

CHP'li Bütüner serbest bırakıldı

15 Temmuz'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yaptığı hakaretten dolayı ifade almak isteyen polislerle tartışan ve gözaltına alınan CHP'den Bafra Belediye Başkan adayı olan Veteriner Hekim Kemal Bütüner, savcıya ifade verdikten sonra serbest bırakıldı

CHP'li Bütüner serbest bırakıldı
24 Temmuz 2019 - 17:49

SAMSUN HABER - 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden Bafra Belediye Başkan adayı olan Veteriner Hekim Kemal Bütüner, 15 Temmuz FETÖ hain darbe girişiminin 3'ncü yıldönümünde sosyal medya hesabından skandal bir paylaşıma imza atmış ve dün gözaltına alınmıştı.

15 TEMMUZ İLE İLGİLİ PAYLAŞIMDA BULUNMUŞTU

Paylaşımında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'diplomasız bir kişi', 15 Temmuz'a da 'masal' diyen Kemal Bütüner, Türk milletine de hakaret etmişti. Kişisel facebook sosyal medya hesabından, "İlkokul mezunuyla diploması bile olmayan bir kişinin uydurduğu 15 Temmuz masalına inananlar gidin başka yerde oynayın" diye yazan Kemal Bütüner'e, Bafralılar yorumlarla tepki göstermişti.

DÜN GÖZALTINA ALINDI BUGÜN SERBEST BIRAKILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten dolayı ifadesine başvurmaya giden Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine de hakaret ederek, mukavvemet gösteren Kemal Bütüner, dün gözaltında alınmıştı. Bafra Adliyesi'nde sevk edilen Kemal Bütüner savcılıkça serbest bırakıldı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum