Reklam

Başkan Yıldırım: Ligler iptal edilirse futboldan çekilirim

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, liglerin iptal olması durumunda futboldan çekileceğini açıkladı

Başkan Yıldırım: Ligler iptal edilirse futboldan çekilirim
13 Mayıs 2020 - 12:52

SAMSUN HABER - TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta şampiyonluğuna kesin gözüyle bakılan Yılport Samsunspor'un Başkanı Yüksel Yıldırım, Sports Tv'de yayınlanan Spor 360 programının konuğu oldu. Liglerin iptal olması durumunda futboldan çekileceğini açıklayan kulüp başkanı, altyapıya ve genel olarak kulübe yaptığı yatırımlardan bahsetti.
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta en yakın rakibi Manisa FK'nın 10 puan önünde liderlik koltuğunda oturan Yılport Samsunspor'da kulüp başkanı Yüksel Yıldırım, Sports Tv yayınında gündem hakkında açıklamalarda bulundu. "Samsunspor'un yeri Süper Lig. Ertuğrul hocam inanıyor, ben inanıyorum, tüm Samsun halkı kenetlenmiş durumda." açıklamalarını kaydeden Yıldırım, hedeflerinden ve projelerinden bahsetti.
TÜRK FUTBOLUNDA KARA BİR GÜN OLUR
Samsunspor Başkanı Yıldırım, "Samsunspor’un önü kesilirse açık ve net söylüyorum ben futboldan çekilirim takımı da aldığım yerde bırakırım. Sonra ne olur bilmiyorum. Altyapıya 25 milyon liralık yatırım yapıyorum. Böyle bir yatırıma inanmış bir başkan olarak ve açık ara şampiyonluğa giden takımı böyle bir karar alıp ligi iptal ederlerse Türk futbolunda kara bir gün olur" diye konuştu.
Kaynak: Halk Gazetesi


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum