Reklam

Başkan Yıldırım'dan önemli açıklamalar

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, kendi futbolcuları yetiştirmek istediklerini belirterek, "İyi futbolcular yetiştirip ihraç etmek istiyoruz" dedi

Başkan Yıldırım'dan önemli açıklamalar
20 Mayıs 2020 - 17:16

SAMSUN HABER - Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Topluluğu tarafından telekonferans yoluyla canlı yayınlanan “Futbolu Konuşuyoruz” adlı söyleyişi programına katıldı. Yıldırım, burada OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, sunucu Burcu Esmersoy ve TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan ve öğrencilerle sohbet etti.
 SAMSUNSPOR'DA GELECEK PLANLAMASI YAPIYORUZ
Önemli açıklamalar yapan Yıldırım, "Gençlik ve Spor Bakanlığı Mehmet Kasapoğlu’nun ifade ettiği gibi iyi futbolcular yetiştirip ihraç eden durumuna gelmek isityoruz. Bunu Portekiz çok güzel yapıyor. Tekerleği yeniden icat etmenin gereği yok. Günü kurtarmak değil, geleceği düşünmek zorundayız. Bu nedenle Samsunspor’da gelecek planlaması yapıyoruz” diye konuştu. 
KENDİ FUTBOLCULARIMIZI YETİŞTİRECEĞİZ
Kendi futbolcularını kendilerinin yetiştireceğini vurgulayan Yıldırım, Samsunspor’un geçmişte bunu başardığına dikkat çekti. Hedeflerinin Süper Ligde Samsunspor’dan yetişmiş 5-6 yerli oyuncuyla oynamak olduğunu anlatan Yıldırım, bu sayede büyük kulüpler gibi yüzlerce milyon dolarlık borçların altına girmek zorunda kalmayacaklarını söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum