Reklam

Başkan Akgül: İnsan odaklı çalışıyoruz

SAMSUN HABER - Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "insan odaklı çalışıyor, insanımızın olduğu her yerde hizmet etmeye çalışıyoruz" dedi

 Başkan Akgül: İnsan odaklı çalışıyoruz
12 Ekim 2021 - 09:32
SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu hafta sonu Salıpazarı ilçesinde yapımı devam eden yol çalışmalarını inceledi.
Avut, Kalfalı, Güzelvatan ve Tacalan Mahallelerinde incelemelerde bulunmak için Salıpazarı’na gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman ve Belediye Başkanı Halil Akgül vatandaşlarla buluştu.

DEMİR VE AKSU ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Avut ve Tacalan Mahallelerinde yaptığı konuşmada “Her iki başkanımızda Salıpazarı İlçemizde yapılan çalışmaları yerinde görebilmek için buralara geldiler. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e ve emeği geçen herkese yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

50 YILLIK ÖZLEMİ YERİNE GETİRDİK
Başkan Akgül, “Biz insan odaklı çalışıyoruz. İnsanımızın olduğu her yerde hizmet etmeye çalışıyoruz. Avut Mahallemizin elli yıllık özlemi vardı. Bunu da yerine getirmek bize nasip oldu” dedi.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum