Reklam

Atakum Şehir Platformu'ndan  Azerbaycanlı itfaiyecilere coşkulu karşılama - samsun haber

SAMSUN HABER - Atakum Şehir Platformu Başkanı Erkut Erbil ve platform üyeleri,  Türkiye'de yaşanan yangınların söndürülmesine yardımcı olmak için yola çıkan Azerbaycanlı itfaiyecileri  coşkuyla selamladı

Atakum Şehir Platformu'ndan  Azerbaycanlı itfaiyecilere coşkulu karşılama - samsun haber
02 Ağustos 2021 - 18:26
SAMSUN HABER - Türkiye'de günlerdir devam eden orman yangınlarının söndürülmesine destek olmak için yola çıkan Azerbaycanlı itfaiyeciler, Samsun'a ulaştı. Atakum Şehir Platformu Başkanı Erkut Erbil ve platform üyeleri Azerbaycanlı ekipleri, Türk ve Azerbaycan bayraklarıyla karşıladı. Ekiplerin Samsun’dan geçişi esnasında coşkula anlar yaşanırken, platform üyeleri konvoyu alkışlarla uğurladı.
YANGINLAR HEPİMİZİ DERİNDEN SARSTI
Atakum Şehir Platformu Başkanı Erkut Erbil, "Ülkemizde yaşanan yangınlar hepimizi derinden sarsmış durumda. Yüreğimiz yangın bölgesinde atarken, biz de vatandaş olarak elimizden geleni yapmakla yükümlüyüz. Ülkemize yardıma gelen kardeş ülke Azerbaycan ekibini Samsun'dan yangın yerine coşku ile uğurladık. Kendilerine bizlere destek olmaya geldikleri için çok teşekkür ediyoruz. Ciğerlerimizi yakan bu yangınlar, umarım en kısa zamanda söndürülür" dedi. 
TIKLA İZLE
https://www.youtube.com/watch?v=ZHZedJLjRqg&feature=youtu.be
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum