google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
YILMAZ TEGİAD‘DA

YILMAZ TEGİAD‘DA

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ve AK Parti Terme İlçe Başkanı İbrahim Ar ve beraberindeki heyetle Terme Genç İşadamları ve Girişimciler Derneği'ni ziyaret etti.

16 Ağustos 2019 - 17:46

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ve AK Parti Terme İlçe Başkanı İbrahim Ar ve beraberindeki heyetle Terme Genç İşadamları ve Girişimciler Derneği'ni ziyaret etti

ÇELEBİ‘DEN TEŞEKKÜR

Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Samsun’a yaptığı hizmetlerden dolayı Milletvekili Yılmaz'a teşekkür eden TEGİAD Başkanı Mustafa Çelebi, ''Fındık fiyatlarının beklentiler civarında açıklanması üreticiyi oldukça memnun etmiştir. Fındık konusundaki çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum'' dedi. Başkan Çelebi ayrıca dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

YILMAZ İLETİŞİMİN ÖNEMİNİ ANLATTI

Genç iş insanlarıyla beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Yılmaz, ''Samsun’da bu tür nitelikli Sivil Toplum Kuruluşlarının sayılarını çoğaltmalıyız. Bu anlamda yapılan çalışmaları çok olumlu buluyorum'' dedi. Milletvekili Yılmaz iş insanları ile ayrıca tecrübelerini paylaştı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunspor’da transfer mesaisi
Samsunspor’da transfer mesaisi
12 Ağustos güncel altın fiyatları
12 Ağustos güncel altın fiyatları