Reklam
Usta sosyal medyadan destek istedi
Reklam

Usta sosyal medyadan destek istedi

Sosyal medyadan takipçilerine seslenen Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, herkesten destek beklediğini söyledi

07 Şubat 2019 - 15:51 - Güncelleme: 07 Şubat 2019 - 16:00

SAMSUN HABER - Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, sosyal medya aracılığıyla takipçilerine seslendi. Usta, siyasi görüşü ne olursa olsun herkesten destek beklediklerini söyledi. 
BİRLİKTE KAZANACAĞIZ
Usta, “Değerli arkadaşlarım, hepinizin desteklerini bekliyorum. Siyasi görüşü, gönül verdiği siyasi partisi ne olursa olsun, hepimiz Samsun için kucaklaşacağız, çalışacağız ve başaracağız. Samsun'u prangalarından kurtaracağız, layık olduğu yere yükselteceğiz. Bu hedefte kenetleneceğiz, birbirimize karşı sevgi ve saygı büyüteceğiz, birbirimizi rencide edecek, üzecek şeylerden kesinlikle sakınacağız ve birlikte kazanacağız” dedi.

 YÜZLERCE MESAJ GELİYOR
Kendisine yüzlerce destek mesajı geldiğini dile getiren Usta, “İnanın yüzlerce mesaj geliyor. Bir çoğuna geri dönüş yapamıyoruz. Umarım kusura bakmıyorsunuz. Anlayışınız için çok teşekkür ederim. Bizlere destek olmak isteyen; "Usta varsa biz de varız, birlikteyiz Usta" diyen kıymetli arkadaşlar; program ve etkinliklerimizi sizlere de duyurarak hep birlikte olmak istiyoruz. Sizlerden gelen destek fotoğraflarını paylaşmak istiyoruz” diye konuştu.
İLETİŞİM BİLGİLERİNİ İSTEDİ
Takipçilerinden ad-soyad, telefon numarası ve ilçe-mahalle bilgilerinin de gelen mesajlara eklenmesini isteyerek teşekkür eden Usta, sosyal medyada tek hesabının “55erhanusta” olduğunu, diğer hesapların kendisine ait olmadığı konusunda takipçilerini uyardı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Köktaş: Kitap fuarları farkındalık yaratıyor
Milletvekili Köktaş: Kitap fuarları farkındalık yaratıyor
Başkan Sandıkçı’dan Samsunspor'a seyirci desteği
Başkan Sandıkçı’dan Samsunspor'a seyirci desteği