Reklam
Usta Samsunlularla buluştu
Reklam

Usta Samsunlularla buluştu

 Sosyal medya hesaplarından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağımsız olarak adaylığını açıklayan Samsun Milletvekili Erhan Usta, ilk mitingini Atatürk'ün Samsun'a ayak bastığı Kurtuluş Yolu'nda gerçekleştirdi

04 Şubat 2019 - 09:44

 

Samsun Milletvekili Erhan Usta, sosyal medya hesaplarından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağımsız olarak aday olduğunu açıkladıktan sonra ilk mitingini gerçekleştirdi. Atatürk'ün Samsun'a ayak bastığı Kurtuluş Yolu'nda düzenlediği mitingde konuşan Usta, Samsun'un ayaklarına prangalar vurulmuş bir şehir olduğunu öne sürdü.

SAMSUN SÜREKLİ GERİ GİDİYOR

Samsun'un birçok avantajı olduğunu belirten Usta, "Mükemmel bir stratejik konumu, verimli ovaları, turizm potansiyeli var fakat buna rağmen Samsun sürekli geri gidiyor. İşte aday olmamızın temel nedeni Samsun'un bu geri gidişini durdurmaktır. Samsun ekonomisinin sürekli geriye gidişine kayıtsız kalamazdım." dedi. Usta, tüm tecrübelerini Samsun için kullanmaya geldiğini ve Samsun halkına kendini teslim ettiğini kaydederek, seçimlerin demokratik şekilde olmasını arzu ettiğini dile getirdi.

PROJELER YARIŞSIN

Fikirlerin, projelerin yarıştırılmasını isteyen Usta, şunları söyledi: "Burada fikirleri yarıştıralım, projeleri yarıştıralım, yani siyasi kavgaya, siyasi rekabete dökmeyelim bu işi. Herkes eteğinde ne bilgisi varsa, nasıl bir ekibi varsa millet bunu alsın ve milletimiz ona göre tercih yapsın. Benim istediğim budur. Huzurlu ve centilmence bir seçim olsun. Buradan da ilan ediyorum, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olan herkesi tek tek ziyaret edeceğim randevu isteyerek ve bu seçimlerin sağlıklı geçmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ASIRLIK LEZZETLER GÜNÜMÜZ MUTFAKLARINA TAŞINDI
ASIRLIK LEZZETLER GÜNÜMÜZ MUTFAKLARINA TAŞINDI
Samsunspor formaları beğeni topladı
Samsunspor formaları beğeni topladı