Reklam
Usta projelerini açıkladı
Reklam

Usta projelerini açıkladı

Samsun Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta bu akşam özel bir otelde düzenlediği basın toplantısıyla projelerini açıkladı.

14 Mart 2019 - 11:31

SAMSUN HABER - Seçim çalışmaları kapsamında basın mensuplarına projelerini anlatan Samsun Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta projelerini açıkladı. 7'den 70'e her kesime hitap edecek bir anlayışla büyükşehiri yöneteceklerini belirten Usta; "Samsun Büyükşehir Belediye başkanlığını kazandığımız takdirde şeffaf, adil, halkçı ve rantabıl bir anlayışla Samsun'u yönetmeye talibiz. Toplumun her kesimini yakından ilgilendiren projelerle hizmet edeceğiz. Ben zaten hizmet odaklı bir insanım. Son 5 yılda ben de halkımız da yaptıklarımızı görüyor ve biliyor'" dedi.

YARIŞ BENİMLE DEMİR ARASINDA
Toplantıya katılan gazetecilerin sorularını cevaplandıran Usta; "Samsun halkı şunu çok iyi bilsin ki seçim yarışı benimle AK Parti adayının arasında geçecek.  AK Parti'den bu seçimlerde yüzde 50 oy bekliyorum. Bunu da alacağımıza inancım tam. CHP'li ve İYİ Partili seçmenlerimizden en az % 25 oy alacağımız gözüküyor. MHP'liler ise % 99 oranında bana oy verip vefalarını göstereceklerine inanıyorum. Biz bu şehrin ve her kesimin ortak adayı durumundayız. Samsun halkı bunun bilincinde ve gereğini yapacağına ve şahsıma teveccüh göstereceklerine bütün kalbimle inanıyorum" diye konuştu.

ALT BELEDİYE DE KİME OY VERECEK?
Bir gazetecinin 'Siz alt belediyede oyunuzu kime kullanacaksınız?' sorusuna cevap veren Usta; "Şu anda bunu açıklamam mümkün değil ancak bu şehrin bir vekili olarak liyakati olan, çalışkan ve halkın sevgisini kazanan bir adaya oy vereceğimden kimsenin kuşkusu olmasın.' sözlerine karşılık gazetecinin 'Yol arkadaşınız Necattin bey bu kriterlere uyuyor mu?' sorusuna karşılık 'Elbette bu kriterlere Sayın Demirtaş uyuyor' diye cevap verdi. Usta, 'Bu şehre kim bir çivi çakarsa bizler her zaman o  kişilerin yanında oluruz. Bu hangi partiden olursa olsun benim önceliğim Samsundur" diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Haluk Levent OMÜ’yü salladı
Haluk Levent OMÜ’yü salladı
19 Mayıs törenleri başladı
19 Mayıs törenleri başladı