Reklam
Usta Karaduman’a ’densiz’ dedi
Reklam

Usta Karaduman'a 'densiz' dedi

MHP'den ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Samsun Milletvekili Erhan Usta, görevden alınan AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman için sosyal medya hesabından 'densiz' ifadesini kullandı.

03 Ocak 2019 - 14:34 - Güncelleme: 03 Ocak 2019 - 15:11

SAMSUN HABER - Partisi tarafından disiplin kuruluna sevkedilen MHP Samsun Miletvekili Erhan Usta, dün görevden alınan AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman'ı sosyal medya hesabından ağır sözlerle eleştirdi. Usta, Karaduman'ı eleştirirken, görevden alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti.

Erhan Usta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı. ''Ülkücü Hareket ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Samsun AKP İl Başkanı, bir TV programında Ülkücü Hareketi aşağılayıcı, tahkir edici ve yok sayıcı ifadeler kullanmıştır. Ne acıdır ki, bu densize haddini bildirmek için sarfettiğim sözlerden dolayı Partimden ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevkedildim. Bu densize ben haddini bildiremedim ama Sayın Cumhurbaşkanı görevden alarak haddini bildirmiştir. Bu vesileyle kendisine teşekkür ederim''

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İNEGÖLSPOR - YILPORT SAMSUNSPORUMUZ: 0 – 1
İNEGÖLSPOR - YILPORT SAMSUNSPORUMUZ: 0 – 1
İrfan Buz: Değerli bir 3 puan aldık
İrfan Buz: Değerli bir 3 puan aldık