Reklam
Urhal’dan Ticaret Borsası’na ziyaret
Reklam

Urhal'dan Ticaret Borsası'na ziyaret

Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Samsun İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal'ı ağırladı. Çakır, "İlimiz için birlik ve beraberlik içinde çalışmaya her zaman hazırız" dedi

06 Ocak 2020 - 15:36

SAMSUN HABER - Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Samsun Ticaret Borsası'na iade-i ziyarette bulundu. Urhal’ı, Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkan Yardımcıları Mehmet Gürsoy ve Serkan Seyhan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Güneri Meclis Üyesi Muharrem Göksel ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı karşıladı.

MEMNUN OLDUK
Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'a borsanın faaliyetleri hakkında bilgi veren 
Başkan Çakır, “Borsa olarak sizi ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim, İlimiz için birlik ve beraberlik içinde her zaman çalışmaya hazırız” diye konuştu. 

ELE ELE VERDİK
Samsun’da görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirten Urhal ise, “Hep birlikte ilimiz için el ele veriyoruz. Birlikte aşılamayacak sorun yoktur” ifadelerini kullandı.
PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Ziyarette Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’a günün anısına plaket takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAĞLAM AÇIKLADI: FUTBOLCULAR PRİMLERİNİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLADI
SAĞLAM AÇIKLADI: FUTBOLCULAR PRİMLERİNİ DEPREMZEDELERE...
CityMall AVM’den depremzedelere yardım
CityMall AVM’den depremzedelere yardım