google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Urhal’dan Ticaret Borsası’na ziyaret

Urhal'dan Ticaret Borsası'na ziyaret

Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Samsun İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal'ı ağırladı. Çakır, "İlimiz için birlik ve beraberlik içinde çalışmaya her zaman hazırız" dedi

06 Ocak 2020 - 15:36

SAMSUN HABER - Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Samsun Ticaret Borsası'na iade-i ziyarette bulundu. Urhal’ı, Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkan Yardımcıları Mehmet Gürsoy ve Serkan Seyhan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Güneri Meclis Üyesi Muharrem Göksel ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı karşıladı.

MEMNUN OLDUK
Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'a borsanın faaliyetleri hakkında bilgi veren 
Başkan Çakır, “Borsa olarak sizi ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim, İlimiz için birlik ve beraberlik içinde her zaman çalışmaya hazırız” diye konuştu. 

ELE ELE VERDİK
Samsun’da görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirten Urhal ise, “Hep birlikte ilimiz için el ele veriyoruz. Birlikte aşılamayacak sorun yoktur” ifadelerini kullandı.
PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Ziyarette Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’a günün anısına plaket takdim etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'dan 19. yıl mesajı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'dan 19. yıl mesajı
Samsun'da Korona virüs kurallarına uymayanlara ceza yağdı
Samsun'da Korona virüs kurallarına uymayanlara ceza yağdı