google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy en genç 4....
Reklam

Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy en genç 4. Ceo oldu

Ulusoy Un’un 2 milyar 900 milyon TL’lik cirosunu yöneten 38 yaşındaki Eren Günhan Ulusoy, iş dünyasının en genç 4. CEO’su olarak başarılarını taçlandırdı

24 Ekim 2019 - 12:21

SAMSUN HABER - Türkiye’nin en büyük un firmalarından biri olan 50 yıllık Ulusoy Un, yıl boyunca aldığı ödüllerin arasına bir yenisini daha ekledi. Her yıl Türkiye’nin saygın ekonomi dergileri tarafından ödüllerle taçlandırılan Ulusoy Un, bu kez de Ekonomist Dergisi tarafından '40 Yaş Altı 40 Genç CEO' listesinde yerini aldı. Ulusoy Un’un genç yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Eren Günhan Ulusoy, yönettiği 2 milyar 900 milyon TL’lik ciroyla en genç 4. CEO olarak listede yerini aldı. 

GİRİŞİMDE BULUNMAKTAN ÇEKİNMEYİN
24 Ekim Perşembe günü İstanbul Fairmont Otel’de düzenlenen '40 Yaş Altı 40 Genç CEO' ödül töreninde, ödülünü alan Eren Günhan Ulusoy, 2010 yılından beri Ulusoy Un’un yönetiminde bulunuyor. 2 milyar 900 milyon TL cirolu ve 246 kişiye istihdam sağlayan Ulusoy Un’u yöneten Eren Günhan Ulusoy, tecrübenin genç yöneticilerde yaşlı yöneticilere nazaran daha sınırlı seviyelerde olabileceğini fakat dijital çağda yeniliklere daha hızlı adapte olabilme ve dinamizmin artık daha önemli olduğunu belirtti. Bir işe başlamadan önce risk hesaplarını yapıp girişimde bulunmaktan çekinmemek gerektiğini söyleyen Ulusoy, bilgi ve tecrübeye güvenip, risk hesabını doğru yaparak kararlar almanın başarıya giden yol olduğunu kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti