google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Ulusoy İş Dünyasının En Genç 4.cü CEO’su Oldu 
Reklam

Ulusoy İş Dünyasının En Genç 4.cü CEO'su Oldu 

Ekonomist Dergisi, '40 Yaş Altı 40 Genç CEO' listesini açıkladı. Listeye göre Ulusoy Un’un 2 milyar 900 milyon TL’lik cirosunu yöneten 38 yaşındaki Eren Günhan Ulusoy, iş dünyasının en genç 4. CEO olarak listeye girdi

15 Ağustos 2019 - 17:34

SAMSUN HABER - Fahrettin Ulusoy tarafından 1969 yılında kurulan, üretim, ticaret ve lisanslı depoculuk alanlarında faaliyet gösteren Ulusoy Un, başarılarının yanına bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin ve dünyanın saygın ekonomi dergileri tarafından Fortune500, Capital500 gibi listelerinde yer bulmasının yanı sıra Ekonomist Dergisi'nin Anadolu Markaları sıralamasında da her sene ilk 30’un içerisinde yerini alan Ulusoy Un’un genç yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Eren Günhan Ulusoy, Türkiye’nin en genç yöneticileri tarafından gösterilmeye devam ediyor. 

Türkiye’nin en çok okunan haftalık ekonomi dergilerinden biri olan Ekonomist Dergisi tarafından “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” sıralamasında 2 milyar 900 milyon TL’lik ciro yönetimiyle 4. sırada yer aldı. 2 milyar 900 milyon TL cirolu ve 246 kişiye istihdam sağlayan şirketin tepe yönetiminde olan Ulusoy, tecrübenin genç yöneticilerde yaşlı yöneticilere nazaran daha sınırlı seviyelerde olabileceğini fakat dijital çağda yeniliklere daha hızlı adapte olabilme ve dinamizmin artık daha önemli olduğunu belirtiyor. Bir işe başlamadan önce risk hesaplarını yapıp girişimde bulunmaktan çekinmemek gerektiğini söyleyen Ulusoy, bilgi ve tecrübeye güvenip, risk hesabını doğru yaparak kararlar almanın başarıya giden yol olduğunu kaydediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Bakan Koca'dan tedbir uyarısı
Samsun Haber - Bakan Koca'dan tedbir uyarısı