google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Ülkü Ocakları’ndan Başkan Demir’e ziyaret

Ülkü Ocakları'ndan Başkan Demir'e ziyaret

Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar ve yönetimi, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti

07 Ekim 2019 - 10:57

SAMSUN HABER - Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar, Ülkü Ocakları yöneticileri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.

GENÇLERİN YANINDAYIZ
İlkokul, lise ve üniversite gençliğini her türlü zararlı alışkanlıklar ve maddelerden uzak tutup tamamen eğitim ve kültür faaliyetlerine yöneltmeği amaçladıklarını kaydeden Bahar “ Bizler milli ve manevi değerleriyle büyümüş, meslek hayatına geçtiğinde vatanına ve milletine faydalı olabilecek nesiller yetiştirmek için bu görevdeyiz. Gençliğin her alanda daha iyi yetiştirilmesi hususunda çalışmalarımız gerçekleşmekte ve gündemimizin her zaman birinci sırasında yer almaktadır" diye konuştu. 

BAŞKAN DEMİR'DEN TEŞEKKÜR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunarak Samsun Ülkü Ocakları Başkanı Bahar ve yönetimine  gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber -  Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru