Reklam
TÜYAP Samsun 5. Mobilya Fuarı devam ediyor
Reklam

TÜYAP Samsun 5. Mobilya Fuarı devam ediyor

TÜYAP Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon  Fuarı, tüm hızıyla devam ediyor. Pek çok ürünün sergilendiği fuara Samsunlular yoğun ilgi gösteriyor

13 Mart 2020 - 11:48

SAMSUN HABER - Mobilya sektörünün nabzı, TÜYAP Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda atmaya devam ediyor. TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde ayın 10’unda kapılarını açan fuarda, klasikten moderne, avangarttan özel tasarıma kadar farklı seçeneklerde ve tasarımlarda mobilya çeşidi bir arada bulunuyor. Samsun Mobilya  Dekorasyon  Fuarına özel kampanyaların ve indirimlerinde olduğu fuar  ziyaretçileri tarafından ilgi görüyor. 
15 MART’A KADAR AÇIK
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 
15 Mart 2020 tarihlerine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

ÜCRETSİZ SERVİS:
Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı’na Cumhuriyet Meydanı Atatürk Parkı Karşısı Anayol üzerinden fuar alanına ücretsiz seferler düzenlenecektir. 
ÜCRETSİZ SERVİS SAATLERİ
Meydan Kalkış: 11.00- 13.00 -  15.00 – 17.00- 18.00 
Fuar Alanından Kalkış: 12.00 – 14.00 – 16.00  - 20.00 
FUAR KAPSAMI 
 Ev mobilyaları (Yemek Odaları, Yatak Odaları, Oturma Grupları, Modüler Mobilyalar, Banyo ve Mutfak Dolapları, Bebek, Çocuk, Genç Odaları, Çekyatlar, Kanepeler), Halı, Aydınlatma, Dekoratif Ürünler, Aksesuarlar, Yatak Baza Çeşitleri, Bahçe Mobilyaları, Mimari Proje Ofisleri.
Girişin ücretsiz olduğu Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı,  10 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında 10.00-20.00, saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 

Fuar hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve etkinlikleri takip etmek için www.samsunmobilyafuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Korona'nın faturası Çin'e kesilecek
Korona'nın faturası Çin'e kesilecek
 Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart
Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart