google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı sona erdi
Reklam

TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı sona erdi

TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı, sona erdi.  Mobilya sektörünün nabzının attığı fuarda, 20 bin 428 profesyonel ziyaretçi ağırlandı

16 Mart 2020 - 16:46

SAMSUN HABER - TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği,  Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destek ve işbirlikleri ile gerçekleşen Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı, sona erdi.

ÜLKE GENELİNDEN VE YURT DIŞINDA ZİYARETÇİLER
20.428 profesyonel ziyaretçinin ağırlandığı fuarda, yurt içinden gelen ziyaretçilerin bayilik ve ürün tedariki konularında ikili iş görüşmeleri ve ticari bağlantılar yapmalarının yanı sıra, perakende mağazaları ve mağaza zincirlerinde Samsun ve Karadeniz Mobilyasını tanıtmak, ürün ihracatı yapmak için önemli iş görüşmeleri ve ön protokoller gerçekleştirdi.

MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN NABZI SAMSUN'DA ATTI
Bu yıl beşincisi gerçekleştirilen fuar, ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayarak mobilya ve dekorasyon sektörünün 2020 trendleri ile buluşma noktası oldu. Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun’da gerçekleştirilen fuar ile ve Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı, çağdaş ve özgün tasarımları,  yeni donanım ve teknolojilerini mobilya toptancıları ve tüm ilgililere tanıttı.İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçileri; ürünlerin gelişimini ilerleyen teknolojik gelişmeleri yakından tanıma ve yeni ürün ve tasarımlar hakkında bilgi edindi, firmaların üretim-satış kapasitelerinin değişen dengelerini ve ürün fiyatlandırmalarını takip etmelerinin yanı sıra üretici firmalar ile ziyaretçiler arasında ikili iş görüşmeleri yapıldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 8 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 8 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - Döviz piyasalarında son durum
Samsun Haber - Döviz piyasalarında son durum