Reklam
TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı kapılarını açıyor
Reklam

TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı kapılarını açıyor

Mobilya sektörünün nabzının atacağı TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı yarın kapılarını açacak. Fuarda klasikten moderne, avangarttan özel tasarıma kadar birçok farklı seçenekte mobilya sergilenecek

09 Mart 2020 - 09:32

SAMSUN HABER - TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun Dekorasyon 5. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 10 – 15 Mart 2020 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN NABZI SAMSUN'DA ATACAK
Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan fuar; ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayan mobilya ve dekorasyon sektörünün 2020 trendleri ile buluşma noktası olacak. Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun’ da gerçekleştirilecek  fuar ile ‘Samsun Mobilya Markasını’ yukarı taşıyarak hem yurtiçi satışlarda hem de ihracatta rakiplerine karşı büyük avantaj sağlayacak. Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı çağdaş ve özgün tasarımları,  yeni donanım ve teknolojileri mobilya toptancıları ve tüm ilgililere tanıtmayı ve ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

 İKİLİ İŞ GÖRİŞMELERİ HEDEFLENİYOR
Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçileri; ürünlerin gelişimini takip etme, ilerleyen teknolojik gelişmeleri yakından tanıma, yeni ürün ve tasarımlar hakkında bilgi edinme, firmaların üretim-satış kapasitelerinin değişen dengelerini ve ürün fiyatlandırmalarını takip etme imkânının yanı sıra üretici firmalar ile ziyaretçiler arasında ikili iş görüşmeleri yapılması planlanıyor.

 YÜKSEK KALİTEDE ÜRÜNLER
Samsun ve Karadeniz  markasının ön plana çıkarıldığı Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı ile Samsun’un mobilya üretim merkezlerinden birisi haline gelerek, Türkiye genelinde ilk üç sırada yer alması adına önemli bir adım atılıyor. Fuara katılan firmalar, üretim ve tasarım konusunda ne kadar yüksek kalitede ürünler ürettiklerini tüm ziyaretçilere bir kez daha gösterme fırsatı bulacak. Yüksek kalitedeki ürünler ile Samsun Mobilyası yakın zamanda yurt içi ve yurt dışı ticarette Türkiye’nin en önemli mobilya üretici ve ihracatçısı bölgeleri arasında hak ettiği yere gelecek.

Ücretsiz Servis: Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı’na Cumhuriyet Meydanı Atatürk Parkı Karşısı Anayol üzerinden fuar alanına ücretsiz seferler düzenlenecektir.

Ücretsiz Servis Saatleri:

Meydan Kalkış: 11.00- 13.00 -  15.00 – 17.00- 18.00

Fuar Alanından Kalkış: 12.00 – 14.00 – 16.00 – 18.00 - 20.00

Girişin ücretsiz olduğu Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı,  10 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında 10.00-20.00, saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN AKSU'DAN ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ AÇIKLAMASI 
BAŞKAN AKSU'DAN ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ AÇIKLAMASI 
SAMPA'DAN YÜZ SİPERİ ÜRETİMİNE DESTEK
SAMPA'DAN YÜZ SİPERİ ÜRETİMİNE DESTEK