Topaloğlu’ndan istişare vurgusu
Reklam

Topaloğlu’ndan istişare vurgusu

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, sorunları yerinde tespit ettiklerini belirterek, “İsabetli ve başarılı işlere imza atabilmek için halkımızla istişare içindeyiz” dedi

26 Haziran 2019 - 11:23
Reklam

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediyesi sorunları çözmek için kolları sıvadı. Karşıyaka ve Yörükler Mahallelerinin ortak sorunu olan su kanallarının temizlenmesi ve yollarının açılması için yerinde incelemelerde bulunan, kanalların ve İmar yollarının geçtiği arazilerin sahipleriyle de bire bir görüşen Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, fikir birliğine varılmasının ardından çalışmaların bir an önce başlaması konusunda talimat verdi.
SAHAYA İNİYORUZ
Halkla istişareye çok önem verdiklerini kaydeden Topaloğlu, “Peygamber Efendimizin buyurduğu üzere, ‘istişarede bereket vardır’ hadisine uygun olarak yaptığımız her çalışma öncesinde sahada inceleme yapıyor, vatandaşlarımızla ve mahalle muhtarlarımızla birlikte çalışma öncesi fikir alış verişinde bulunuyoruz” diye konuştu.
HALKIMIZLA İÇ İÇEYİZ
 Topaloğlu açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da halkımızla iç içe olmaya devam edeceğiz. Belediyemizde her gün öğlene kadar halk günü olsa da bu bizim için yeterli değil. Sürekli sahada olmaya özen gösteriyoruz. Sorunları yerinde tespit edip, çalışmalarımızı o yönde şekillendiriyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun’da 4 bin 957 aracın geçişine izin verilmedi
Samsun’da 4 bin 957 aracın geçişine izin verilmedi
Türkiye’de yeni dönem bugün başladı
Türkiye’de yeni dönem bugün başladı