google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
TKDK Samsun’da  milyonluk projeler için imzalar atıldı
Reklam

TKDK Samsun'da  milyonluk projeler için imzalar atıldı

TKDK Samsun İl Koordinatörü Bülent Turan,  yatırım tutarı 1 milyon 767 bin TL, kamu hibe destek tutarı 869 bin TL olan 18 projenin 6. çağrı döneminden destek almaya hak kazadığını kaydetti

29 Nisan 2020 - 12:52

SAMSUN HABER - Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Samsun İl Koordinatörü Bülent Turan sosyal medyadan yaptığı paylaşımla  IPARD Programı 6. çağrı döneminden destek almaya hak kazanan yatırım tutarı 1 milyon 767 bin TL, kamu hibe destek tutarı 869 bin TL olan 18 projenin imzalnadığını belirtti. 
İMZALAR ATILDI
Tura yaptığı açıkalamada şu ifadelere yer verdi: "Tarım ve Orman Bakanlığımızın IPARD Programı kapsamında, gıda güvenliğimizin teminatı olan değerli çiftçilerimizi kırsalda desteklemeye devam ediyoruz. TKDK Samsun İl Koordinatörlüğü olarak, 6. Çağrı dönemi projelerinden, destek almaya hak kazanan, toplam yatırım tutarı 1 milyon 767 bin TL, kamu hibe destek tutarı 896 bin TL olan 18 adet projemizin daha sözleşmelerini faydalanıcılarımızla imzalamak üzere hazırladık.1 adet arıcılık ve 17 adet tıbbi ve aromatik bitki yetiştiriciliği projelerinin "Tarım Üssü Samsun"umuza ve ülkemize hayırlı olmasını diler, yatırımcılarımızı tebrik ederiz.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x