google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Terme’de toplu iş sözleşmesi sevinci
Reklam

Terme’de toplu iş sözleşmesi sevinci

Terme Belediyesi ve Belediye İş Sendikası arasında 140 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı. Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “İlçedeki çalışmalarda yükü birlikte taşıyoruz” dedi

01 Ağustos 2019 - 11:20
Reklam

SAMSUN HABER - Terme Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında bir süredir devam eden Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri Terme Belediyesi Kültür merkezinde düzenlenen imza töreni ile sona erdi. 
140 İŞÇİYİ KAPSIYOR
Belediye İş Sendikası ve Terme Belediyesi arasında 140 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Belediye-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı İlyas Yiğit, şube yönetimi ve belediye personellerinin katıldığı törenle imzalandı. 2 yıl geçerli olması öngörülen sözleşme kapsamında personellerin ücret ve sosyal haklarında iyileştirmeler yapıldı.
BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR
Sözleşmeye imza atan Belediye İş Sendikası Samsun Şube Başkanı İlyas Yiğit, her iki tarafı da memnun eden bir sözleşmeye imza attıklarını söyledi. Sözleşmenin imzalanmasında Belediye Başkanı Ali Kılıç başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür eden Yiğit, “Bizler Terme Belediyesi işçileri olarak en iyi hizmeti güler yüzlü bir şekilde vermenin sorumluluğunu taşıyoruz. Sözleşmemizin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
YÜKÜ BİRLİKTE OMUZLUYORUZ
Törende konuşan Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, sözleşme ile tüm işçileri memnun etmekten mutluluk duyduklarını söyledi. Belediyenin başarılarında tüm çalışanların emeğinin olduğunu vurgulayan Başkan Kılıç, “Uzlaşma kültürüyle gerçekleştirdiğimiz bu sözleşme hükümlerinin taraflar için hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlçedeki çalışmalarda yükü birlikte taşıyor omuzluyor ve yürütüyoruz. Terme Belediyesi'nin hayata geçirdiği her projede emeğiniz var" diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...