Reklam
Terme’de ’Sünnet Şöleni’ için geri sayım başladı
Reklam

Terme’de 'Sünnet Şöleni' için geri sayım başladı

Terme Belediyesi bu yıl 3. sünü gerçekleştireceği Toplu Sünnet Şöleni için geri sayım başladı. Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Delikanlılığa ilk adımını atacak ilçemizdeki miniklerimiz için gerçekleştireceğimiz sünnet şöleninde, mutluluğu hep beraber yaşamak istiyoruz” dedi

26 Temmuz 2019 - 09:44

SAMSUN HABER - Terme Belediyesi, ilçede ikamet eden çocukları bu yılda ücretsiz olarak hijyenik bir ortamda uzman hekimlerce sünnet ettirecek. Bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan sünnet şöleninin başvuruları 31 Temmuz’a kadar devam ediyor. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ailelerin, nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvuruda bulunmaları gerekiyor. 
SON GÜN 31 TEMMUZ
İlçede ikamet eden 5 yaşından gün almış çocukların kabul edileceği sünnet şöleninin kayıtları 31 Temmuz’da sona eriyor. Ağustos ayında yapılması planlanan ‘Toplu Sünnet Şöleni' ile birlikte çocuklar delikanlılığa ilk adımlarını atacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek şölende çocuklara sünnet kıyafetleri de hediye edilecek.
MUTLULUĞU BERABER YAŞAYALIM
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, sünnet şöleninin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek sünnet olacak çocuklar için sağlıklı mutlu ve başarılarla dolu bir yaşam diledi. Kılıç açıklamasında, “Delikanlılığa ilk adımını atacak ilçemizde ki miniklerimiz için gerçekleştireceğimiz sünnet şöleninde mutluluğu hep beraber yaşamak istiyoruz. Toplu şölen havasında planladığımız etkinliğimiz, çocuklarımız ve ailelerimiz için hayatlarının unutulmaz bir gününe dönüşecek. Sünnet çağında çocuğu olan ailelerimizin belediyemize kaydını yaptırmalarını ve onların bu heyecanını paylaşmak isteyen tüm hemşerilerimizi ağustos ayı içerisinde planladığımız etkinliğimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İNEGÖLSPOR - YILPORT SAMSUNSPORUMUZ: 0 – 1
İNEGÖLSPOR - YILPORT SAMSUNSPORUMUZ: 0 – 1
İrfan Buz: Değerli bir 3 puan aldık
İrfan Buz: Değerli bir 3 puan aldık