Terme’de ortak akıl projesi: ‘Benim de bir fikrim var’
Reklam

Terme’de ortak akıl projesi: ‘Benim de bir fikrim var’

"Terme için benim de bir fikrim var" projesini hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Ali Kılıç,  “Değişikliklere ve yeniliklere ayak uydurarak, olması gerektiği gibi bir belediyecilik anlayışı ile hizmet etmek istiyoruz” dedi

30 Temmuz 2019 - 09:43

SAMSUN HABER - Terme Belediyesi ‘ortak akıl’ anlayışını da tüm şehre yaymak adına çalışmalara başladı. Bu kapsamda tüm vatandaşların erişim sağlayarak fikir ve önerilerini iletebileceği "Terme için benim de bir fikrim var" projesini hayata geçirildi. 
 ŞEHRİMİZİ BİRLİKTE YÖNETELİM
İlçeyi daha da güzelleştirmek, aidiyet duygusunu pekiştirmek, halkın yaşam kalitesini ve konforunu yükseltmek amacıyla çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Göreve ilk geldiğimiz günlerde ortak akıl vurgusu yapmıştık ve ortak akılla şehri yöneteceğimizi ifade etmiştik. Bir Belediye Başkanı her konuda uzman olamaz. Herkesin, her kişinin bir uzmanlık alanı vardır. İnşallah bizlere buradan vatandaşlarımız düşüncelerini aktaracak, biz de Terme’yi bu şehirde yaşayan, yaşamayan Termeliler ile birlikte en güzel şekilde birlikte yöneteceğiz” dedi.
PROJEYE DESTEK ÇAĞRISI
Fikirlerin ortaya çıkmasının önemine değinen Başkan Kılıç, fikirlerin paylaşılmasının da çok önemli olduğunu aktararak sözlerini şöyle tamamladı:  ‘’Bir Fikrim Var’’ projesindeki amacımız; İlçemize ve geleceğimize katkı sağlayacağına inandığınız bir fikriniz var ise bizimle paylaşmanız ve vatandaşlarımızın herhangi bir alanda öneri ve fikirlerini belediyemiz birimlerine doğrudan aktarabileceği bir kanal oluşturmaktır. Fikirleriniz ilçemizin gelişmesi ve yol göstermesi açısından bizler için çok önemlidir. İnanıyoruz ki Terme’yi seven her insanın mutlaka düşündüğü çok güzel fikirleri vardır. İlçemizin ilerleyişi her birimizin aklı, duygusu, düşüncesi, öngörüsü ve vicdanı ile mümkün olacağından fikir, proje ve düşüncelerinizi http://termeninfikri.terme.bel.tr/ üzerinden bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Samsunlu polis memuru şehit oldu
Samsunlu polis memuru şehit oldu
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı