Reklam
Terme’de Kargucak yolu tamamlandı
Reklam

Terme'de Kargucak yolu tamamlandı

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçede devam eden ve tamamlanan yol çalışmalarını inceledi. Başkan Kılıç, "Terme'ye en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle sahadayız" dedi.

15 Ekim 2019 - 13:57

SAMSUN HABER - Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçede Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü çalışma ile tamamlanan Kargucak-Muratlı Grup yolunda incelemelerde bulundu.

YOL YATIRIMLARIMIZ HIZLA DEVAM EDECEK

Beton yol, sıcak asfalt, sathi kaplama ve parke yapım çalışmalarıyla ilçe genelinde birçok yolda çalışmaların devam ettiğinin altını çizen Başkan Kılıç, "Evci, Dibekli, Sakarlı, Özyurt ve Kargucak Mahallelerimizde toplamda 17 bin 250 metrelik sathi kaplama asfalt yol çalışmalarımız tamamlandı. Geçmiş, Yukarı Taşpınar, Çanaklı, Bahçelievler, Taşpınar ve Yenicami Mahallelerimizde ise toplamda 9 bin 350 metrelik sathi kaplama asfalt çalışması önümüzdeki günlerde başlayarak tamamlanacak. Hiçbir ayrım yapmadan ilçemizin tamamına hizmet götürmek için tüm ekiplerimiz seferberlik halinde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için başladığımız tüm projeleri en kısa sürede tamamlayıp hizmete sunuyoruz. Merkez mahallelerimizden en uzak köylerimize kadar yatırımlarımız sürecek" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun Haber - Samsun'a şehit ateşi düştü
İlkadım'da Türk halk müziği şöleni
İlkadım'da Türk halk müziği şöleni