Teknik Direktör Sağlam taraftarlara seslendi
Reklam
Reklam

Teknik Direktör Sağlam taraftarlara seslendi

Samsunspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "Her şey yolunda gitseydi bugün sizlerle Cumhuriyet Meydanı’nda bir randevumuz vardı. Şampiyonluğu kutlayacaktık. Daha sağlıklı günlerde bu kutlamayı daha coşkulu bir şekilde yapacağız" dedi

25 Nisan 2020 - 20:39
Reklam

SAMSUN HABER - Yılport Samsunspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, sosyal medya hesabı üzerinden taraftara seslendi. Ertuğrul Sağlam, bugünün 25 Nisan olduğunu hatırlatarak, şampiyonluk kutlamaları sadece ertelediklerini ifade etti.
ZAFERLERE BERABER İMZA ATACAĞIZ 
Sosyal medya hesabı üzerinden taraftara seslenen Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Büyük Samsunspor’un büyük taraftarı, bugün 25 Nisan. Her şey yolunda gitseydi bugün sizlerle Cumhuriyet Meydanı’nda bir randevumuz vardı. Süper Lig yolculuğumuzun başarı ile tamamlanan ilk kısmının şampiyonluğunu hep beraber coşkuyla kutlayacaktık. Ama olağanüstü sebeplerden dolayı maalesef olmadı. Daha sağlıklı günlerde bu kutlamayı daha coşkulu bir şekilde yapacağız. Hiç merak etmeyin. Bizler başkanımızla, yöneticilerimizle hem ligin geri kalan kısmıyla alakalı hem de gelecekle alakalı planlamalarımızı çok güzel bir şekilde yapıyoruz. Futbolcularımız da olayın farkındalar. Bizleri özlediğinizi biliyoruz ama biraz daha sabretmek zorundayız. Bu salgınla mücadelemizi sonuna kadar yapacağız ve inşallah daha sağlıklı günlerde daha büyük zaferlere hep beraber imzamızı atacağız” açıklamalarında bulundu. 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunlu emekli öğretmen hayatını kaybetti 
Samsunlu emekli öğretmen hayatını kaybetti 
Samsun'da karantinada tutulan öğrenci  Kim 500 Milyar İster'de o günleri anlattı
Samsun'da karantinada tutulan öğrenci  Kim 500 Milyar İster'de o...