TBMM’de Korona virüs önlemi
Reklam

TBMM'de Korona virüs önlemi

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu oturumuna milletvekilleri, maske ile katıldı. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın da maske ile yer aldığı genel kurulda sosyal mesafeye dikkat edildi

08 Nisan 2020 - 12:52


 

 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda sosyal mesafe ve maske kuralına uyduklarını söyledi. 

MASKELERİNİ TAKTILAR

TBMM Başkanvekili Levent Gök milletvekillerine maske takmalarının ve Genel Kurul’da bulunan herkesin maske takmasının zorunlu olduğunu söyleyerek, milletvekili sıralarında milletvekilleri için maske ve el dezenfektanı bulunduğu konusunda uyardı. Milletvekilleri de bu uyarıları dikkate alarak maskelerini taktı.

ZORUNLU BİR SÜREÇTEYİZ

TBMM Başkanvekili Levent Gök, "Sosyal mesafeyi koruyarak, maske takılmanın zorunlu olduğu bir sürecin içindeyiz. Bundan sonraki çalışmalarımızı maske takarak ve sosyal mesafeyi korumaya özen göstereceğiz" dedi.

KÖKTAŞ'TAN MESAJ
Çalışmalara katılan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul çalışmalarımızı sosyal mesafe ve maske kuralına uyarak devam ettik" mesajını sosyal medya hesabından paylaştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
 Samsunlu polis memuru şehit oldu
Samsunlu polis memuru şehit oldu