Taşçı’ya “proje” teşekkürÜ
Reklam

Taşçı’ya “proje” teşekkürÜ

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum İlçe merkezine 48 kilometre uzaklıkta olan Kasnakçımermer Mahallesinin Çayır Mevkii sakinleri ile bir araya geldi. Mahalle sakinleri, Atakum Belediyesi tarafından mahallede hayata geçirilen projeler ve gerçekleştirilen hizmetler için Başkan Taşçı’ya teşekkür etti.

09 Aralık 2017 - 14:42

Atakum Belediyesi tarafından mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar için kendisine teşekkür eden mahalle sakinlerine, hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili bilgi veren Başkan Taşçı, “İlçe sınırlarımız içerisinde bulunan 56 mahallemiz için eşit hizmet parolasıyla çalışıyoruz. İlçe merkezindeki mahalleler ile merkeze uzak mahallelerimiz arasında bizim için hiçbir fark yok. Kasnakçımermer Mahallemizdeki çalışmalarımızı da bu düşünce ile gerçekleştiriyoruz. En kısa süre içerisinde de Kasnakçımermer Köy Konağınının inşaat çalışmalarını başlatacağız” dedi.

Kasnakçımermer Mahallesinin yüzünün Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile güldüğünü ifade eden mahalle sakini İrfan Ay, “Yıllarca köy olan ve yeni düzenleme ile mahalle statüsüne geçerek 2016 yılının Nisan ayında Atakum Belediyesine bağlanan mahallemiz, bugüne kadar görmediği hizmetlerle buluşturuldu. Bugüne kadar verdiği tüm sözleri tutan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür etmek için kendisiyle bir araya geldik. Hayata geçirdiği ve hayata geçirmeyi planladığı tüm projelerle ilgili kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • bünyamin
    10 ay önce
    Allah daha çok proje yaptırsın ama bütçe yok deyip yıkamıyoz diye yöneticiye yazı yolladı atakum be lediyesi işgal edilip bar yapılan bahçelerimiz için koyun sürüsü gibi insanlar içip içip naralar atıyo bah çemizde açıkda sahnede kurulu canlı konserde var 214 sokakta denizevler sanki gökdelen yıkılacak 15-20 tane demir profil kesilcek açık yer zaten başkan tee 2011 de kazandık yıkım kararını adalet bu mu çokmu nufuzlu insanlar torpilli oldukları bellide zaten açık yerlere kapalı diye büyükşehirle bir olup müzik ruhsatı niye verdiz bari vermeseydiz 155 aradımızda zabıtayı arayın diye zabıta bakmı yo allah sorsun diyoz artık başka ne diyelim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Elif bebek yaşama tutunamadı
Elif bebek yaşama tutunamadı
 Köktaş'tan Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ziyaret
Köktaş'tan Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ziyaret