Reklam
Süper Loto’da 2. devir
Reklam

Süper Loto’da 2. devir

Süper Loto devretti

20 Şubat 2020 - 22:03

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen şans oyununda geçtiğimiz hafta 6 bilen çıkmamış ve 1. devir gerçekleşmişti. Bu haftaki çekilişte ise büyük ikramiye tutarı 4 milyon 478 bin lira olarak belirlendi. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve 2. devir gerçekleşti.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her hafta perşembe günü düzenlenen Süper Loto şans oyununda 644. hafta çekilişi yapıldı. Süper Loto’da geçtiğimiz hafta şanslı rakamları bilen çıkmamış ve 1. devir ile 2 milyon 90 bin lira bir sonraki çekilişe devretmişti. Bu akşam yapılacak çekilişte büyük ikramiye tutarı 4 milyon 478 bin lira olarak açıklandı.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Bu hafta Süper Loto’da büyük ikramiye tutarı 4 milyon 478 bin lira olarak belirlendi. Süper Loto’da bu akşam 6 bilen çıkmaması üzerine 2. kez devir gerçekleşmiş oldu.

BÜYÜK İKRAMİYE’DE SON DURUM

Süper Loto’da geçtiğimiz hafta yapılan çekilişte 6 rakamı bilen çıkmamış ve 2 milyon 90 bin lira bu akşamki çekilişe devretmişti. MPİ tarafından bu akşam yapılan çekilişte büyük ikramiye tutarı 4 milyon 478 bin lira olarak belirlendi. Çekilişte 6 bilen çıkmaması üzerine 2. devir gerçekleşmiş oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart
Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart
 Korona'nın faturası Çin'e kesilecek
Korona'nın faturası Çin'e kesilecek