Reklam
SMSO’dan ‘Aktif Ticaret’ hamlesi
Reklam

SMSO’dan ‘Aktif Ticaret’ hamlesi

SMSO Başkanı Eyüp Aydın, üyelerin ticari anlamda ivme kazanması, kendini geliştirmesi için Aktif Ticaret projesini hayata geçirdiklerini söyledi. Aydın, “Üyelerimizle birlikte yüzümüz hep gelişime dönük olacaktır” dedi

25 Temmuz 2019 - 15:48

SAMSUN HABER - Samsun Madeni Sanatkârlar Odası (SMSO) üyelerinin ticari anlamda ivme kazanması, kendini geliştirmesi ve özellikle proje fikirlerinin hayata geçmesi için “Aktif Ticaret” projesini hayata geçiriyor. Her zaman SMSO üyelerinin ticari faaliyetlerinde yanında olduklarını belirten SMSO Başkanı Eyüp Aydın, ticaretin her zaman aktif olmayı ve gelişim istediğini belirterek, gelişime açık olduklarını söyledi. 
PROJE VE BİLİŞİM OFİSİ HAYATA GEÇTİ
Samsun Madeni Sanatkarlar Odası olarak bu güne kadar bütün meselelere pozitif anlamda katkı sağlamak için, her zaman ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Başkan Aydın, şartlar ne olursa olsun her zaman esnaftan yana taraf olduklarını belirterek, çözüme katkı sağlayarak aktif ticaret hayatını desteklemek istediklerini söyledi. Eyüp Aydın, “Oda olarak seçilirken verdiğimiz sözlerimizi hayata geçirmenin yanı sıra, dönemsel gerçeklerimizi göz ardı etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün itibariyle odamız, proje destek ve bilişim ofisini hayata geçirmiştir. Bu kapsamda üyelerimiz ile toplantılar yapılmaya başlanmıştır. İşini geliştirmek, değiştirmek, yenilemek, satış ve pazarlama üzerine hamle yapmak, makine teçhizat almak, ulusal ve dış pazarlara açılmak gibi birçok başlıkta fizibilite oluşturmak isteyen üyelerimiz bu hizmeti ücretsiz alacaklar” diye konuştu.
DOĞRU TEŞHİS DOĞRU ANALİZ
Yatırım yapmak kadar mevcut işlerine yatırım almanın da çok önemli olduğunun altını önemle çizen Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, çeşitli kurumların esnaf ve aktif ticaret yapanlar için çok önemli destekler sağladığını belirttiği açıklamasında, bu yatırım ve destekleri değerlendirmenin hayati önem taşıdığını söyledi. Aydın, “ Bu desteklerden hemen hemen herkesin haberi var. Ancak bu desteklerin faydalı olmasının tek yolu, ihtiyaçların doğru olarak belirlenmesinden geçiyor. Odamız, Proje ve Bilişim Ofisinde üyelerimize bu noktada gereken yol haritasını çizmek için faaliyetlerine başlamıştır. İsteyen bütün üyelerimize bir nevi ücretsiz ticari check up yapıyoruz. Ortaya çıkan yol haritası ve analiz çalışmasını istediği gibi değerlendirmek ise üyemizin uhdesinde olacaktır” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - AK Parti'de 4 ilçe başkanı görevden alındı
Samsun Haber - AK Parti'de 4 ilçe başkanı görevden alındı
AK Parti'de 3 ilçe başkanı için karar verilecek
AK Parti'de 3 ilçe başkanı için karar verilecek