google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Sinan Oğan cumhurbaşkanı adaylığını açıkladı
Reklam

Sinan Oğan cumhurbaşkanı adaylığını açıkladı

MHP'den ihraç edilen eski milletvekili Sinan Oğan, cumhurbaşkanlığı seçimleri için aday olacağını açıkladı. Oğan, "Türkiye'yi yönetme sevdasında olan bir siyasetçi olarak elbette ki bu hakkı kendimizde görüyoruz" dedi

24 Ocak 2020 - 10:54

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) ihraç edilen eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, katıldığı bir televizyon programında, cumhurbaşkanlığı seçimleri için adaylığını açıkladı.
BU HAKKI KENDİMİZDE GÖRÜYORUZ
Oğan yaptığı açıklamalada şu ifadelere yer verdi: "Türkiye'de nüfusun önemli bir kısmı genç nüfustan oluşuyor. Türk halkının büyük bir kısmı milliyetçi duygularla yoğrulmuş. Dünyada iki önemli rüzgar var. Bir: Genç liderleri dünya artık iş başına getiriyor. İnsanlar artık koşturan, koşan, çalışan, dünyayı okuyabilen genç lider isitiyor. İkincisi: Artık milliyetçi, vatanını milletini seven liderlere ihtiyaç var. O sebeple bu şartları kendisinde gören bir siyasetçi olarak Türkiye'yi yönetme sevdasında olan bir siyasetçi olarak elbette ki bu hakkı kendimizde görüyoruz. Bununla ilgili çalışmamızı sürdürüyoruz. Ve inşallah günü zamanı geldiğinde de bunu hep beraber göreceğiz. Arkamda Türk milleti ve Türk milliyetçileri."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak çalışmalıyız 
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak...
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı